O 4DOTS

Jesteśmy dostawcą usług IT z doskonałą historią i ponad 10-letnim doświadczeniem. Obsługujemy kilka gałęzi przemysłu, a nasi klienci działają na terenie całego kraju.

Co Nas wyróżnia

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w świadczeniu usług teleinformatycznych po stronie Klienta. Nasz zespół składa się z doświadczonych informatyków oraz specjalistów w zakresie administracji systemami serwerowymi, zarządzania stacjami roboczymi, budowy i administracji sieci komputerowych oraz serwisowania komputerów.

Dobrze też wiemy, że IT ma pełnić funkcje usługowe wobec podstawowych zadań biznesowych. Z nami usługi informatyczne będą narzędziem zwiększającym przewagę konkurencyjną Państwa firmy.

  • Sprawiamy że technologia jest bezproblemowa i łatwo dostępna.
  • Gwarantujemy poprawność działających usług.
  • Oferujemy szybkie i niezawodne wsparcie.
  • Wnosimy nasze wartości do Twojej firmy.
  • Posiadamy wiedzę we wszystkich obszarach IT.
  • Dysponujemy szerokim zespołem specjalistów.
10+
Lat na rynku
97
Serwerów pod opieką
98%
Zadowolonych klientów
157
Obsługiwanych stacji roboczych

Historia naszego sukcesu

W ramach prowadzonej przez nas działalności doskonale wiemy, jak ważna jest jakość usług, przywiązanie do standardów, a także czas realizacji usługi. Z tego powodu stosujemy sprawdzone rozwiązania renomowanych producentów sprzętu i oprogramowania.

Doświadczenie zdobywane przez lata na rynku technologii informatycznych, pozwoliło nam zbudować profesjonalną i elastyczną ofertę współpracy.

Zapewniamy stałą opiekę informatyczną nad całością sprzętu komputerowego oraz oprogramowania w ramach zryczałtowanej umowy serwisowej.

Niezrównane usługi IT dla Twojej firmy.

Jeśli szukasz wysokiej jakości usług IT, 4DOTS jest najlepszym wyborem pod względem szybkości, niezawodności i fachowej obsługi. Nasze usługi pozwolą zaoszczędzić cenny czas i pieniądze.