Praca

Home Praca
Dołącz do zespołu 4DOTS!

Aktualne stanowiska

Jeśli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy z naszą firmą, prosimy o przesłanie CV na adres praca@4dots.pl.
Przyjmujemy wyłącznie zgłoszenia zawierające następującą klauzulę:

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów (usługi wsparcia IT w przedsiębiorstwach)
  • bieżące wsparcie handlowe dla aktualnych Klientów firmy
  • przygotowywanie ofert handlowych dla Klientów firmy
  • poszukiwanie nowych dostawców rozwiązań IT i telekomunikacyjnych

Wymagania, jakie stawiamy wobec idealnego kandydata:

  • pogoda ducha, życzliwość wobec innych ludzi i chęć do nauki
  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
  • doświadczenie w sprzedaży usług/towarów dla klientów biznesowych
  • znajomość rynku usług i produktów z branży IT
  • umiejętność tworzenia ofert handlowych, cenników
  • znajomość języka polskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • mile widziana znajomość przynajmniej jednego języka obcego (najchętniej angielski)
  • znajomość obsługi komputera i aplikacji biurowych (MS Office – szczególnie Word, Excel)
  • umiejętność organizacji pracy (praca w dużym stopniu samodzielna)
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Forma zatrudnienia:

  • dowolna – do uzgodnienia
  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzinowym i pracy zdalnej (telepraca)

Wynagrodzenie:

  • podstawa + prowizja

Lokalizacja:

  • Warszawa-Mokotów (biuro firmy)
  • możliwość pracy zdalnej (nie wymagamy stałej obecności w biurze firmy)

Zapewniamy:

  • życzliwość, otwartość i miłą, przyjacielską atmosferę pracy
  • pracę przy ciekawych, rozwojowych projektach
  • szkolenia
  • swobodę w działaniu

Czego nie wymagamy:

  • pracy ponad siły (stosujemy zasady work-life balance)
  • wiedzy na temat wszystkich zagadnień, z którymi styka się firma (wiedzę tę systematycznie przekazujemy na szkoleniach)

Daj się Nam poznać.